ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА сьогодні важлива, як ніколи. Всі ми переживаємо стрес, багато хто може впоратися власними силами, але більшості таки потрібна  допомога спеціаліста. Тому в нашому офісі щодня працює психолог, який не тільки професійно вислухає, а й допоможе знайти вихід з лабіринтів незрозумілих емоцій та почуттів. Психологічні тренінги нашої спеціалістки зібрали багато позитивних відгуків, а її індивідуальні консультації користуються попитом і у дорослих, і в дітей.

МАЙСТЕРКЛАСИ З РУКОДІЛЛЯ проводяться щотижня і неважливо, яка кількість учасників долучається. Різна тематика, різні техніки, різні ідеї – бажаючі взяти участь завжди знаходяться, незалежно від віку та статі. Тож наші майстри залюбки проводять заняття як з дорослими, так і з дітьми. Для багатьох учасниць творча робота – це насправді не робота, а добрий відпочинок, а час, проведений у колі однодумців, допомагає відновленню душевних сил та рівноваги.

Психологічний тренінг для дітей
Психологічний тренінг для дітей
Майстерклас з рукоділля для дорослих
Заняття з танців для дітей

ТАНЦІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ і ДІТЕЙ – щотижневі зустрічі зазвичай проходять в танцювальному залі, а влітку, коли дозволяє погода, – на свіжому повітрі. Дитяча група залюбки розучує танці, які пізніше показує на сцені під час звітніх концертів. А дорослі учасниці сприймають заняття більше як танцювальну терапію – нескладні рухи допомагають підтримувати фізичну форму та відволіктися від повсякденних справ.

КУЛІНАРНІ МАЙСТЕРКЛАСИ – один з наших найпопулярніших заходів і, напевне, єдиний, на який попередній запис закривається задовго до призначеної дати. Під час кожної кулінарної зустрічі учасники знайомляться з кухнями різних народів, опановують нові рецепти та вдосконалюють давно знайомі ідеї. Майстеркласи проходять у теплій смачній атмосфері і зазвичай закінчуються спільним застіллям та приємним спілкуванням у дружній компанії.

ГРУПА ЗДОРОВ’Я – заняття для тих, хто знає, що рух – це життя, і хоче зберігати бадьорість духу та гручкість тіла, незважаючи на вік. Зустрічі проводить професійний реабілітолог, яка підбирає вправи згідно з можливостями учасників і обовязково контролює правильність їх виконання. Тож результат діяльності групи здоров’я – це не якась кінцева точка, а сам процес – логічний, правильний і постійний.

Кулінарний майстерклас
Група здоров’я
Концерт української пісні

МАЙСТЕРКЛАСИ З ВОКАЛУ ДЛЯ ДОРОСЛИХ та ДІТЕЙ – це, в першу чергу, творчі та надзвичайно душевні зустрічі. Ми на маємо на меті зробити з учасників професійних співаків та співачок, хоча кожне заняття – це справжній урок, що містить в собі і теоретичні знання, і техніку, і розминки, і вправи. Головне завдання вокальних МК – надати всім бажаючим можливість виразити себе, свої думки і почуття через пісню – просту і мелодійну.

КЛУБ НАСТІЛЬНИХ ІГОР ДЛЯ ПІДЛІТКІВ – щотижневі збори, метою яких є знайомство, спілкування і дружба, що зароджується завдяки спільним захопленням та вподобанням. Діти самі домовляються та обирають ігри, в які грають, без жодних обмежень та втручання з боку дорослих. Повна свобода самовираження – що іще потрібно в підлітковому віці?

Клуб настільних ігор для підлітків
Урок польської мови
Зустріч розмовного клубу

УРОКИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ. Вивчення іноземних мов в будь-якому віці – це чудова гімнастика для мозку і тренування для пам’яті. Наші заняття проводяться професійними викладачами і однозначно приносять користь і задоволення – у вигляді нових знань та знайомств. Та головне, що дають уроки мови – це впевненість у спілкуванні з друзями-поляками.

КОНВЕРСАЦІЙНИЙ (РОЗМОВНИЙ) КЛУБ. Ідея клубу народилася неочікувано – завдяки активним полякам-сувальщанам, які запропопнували свою допомогу в інтеграції українців. Душевні зустрічі раз на тиждень дозволили учасникам зменшити стрес від зміни місця проживання та оточення. А ще це чудовий спосіб легко запам’ятовувати нові слова і таким чином вчити польську мову із задоволенням.