Протягом багатьох років Об’єднання українців в Сувалках проводить заходи, які не лише дають можливість переселенцям та сувальчанам насолоджуватися українською музикою, танцями, мистецтвом та літературою, але й поглиблюють знання про культуру України та сприяють взаєморозумінню між нашими народами.


Наші проекти – це чудова нагода зібратися разом, обмінятися досвідом та побудувати міцні зв’язки в громаді. Тож ми з гордістю ділимося з вами нашими задумами, які реалізуємо як організація.


Мета будь-якого заходу – зберігати та просувати українську культуру, традиції та спадщину за кордонами України, насамперед в місті, яке стало рідним для багатьох українців, – в Сувалках. Ми прагнемо створити тут міцну громаду, тому заохочуємо до співпраці мешканців різного віку – як молодих, так і старших, – запрошуємо брати участь в наших активностях та приєднуватися до великої сім’ї Об’єднання українців у Сувалках.


В цьому розділі публікується інформація про наші поточні та майбутні проєкти. Наразі ми реалізуємо широкий спектр ініціатив, таких як фестивалі, концерти, майстер-класи, виставки тощо. Вони дозволяють нам разом насолоджуватися здобутками української культури та створювати атмосферу, сповнену радості, гордості та взаємоповаги.
Інформацію про минулі проекти можна віднайти в розділі Архів, де містяться фотографії, звіти та інші матеріали, що відображають нашу діяльність попередніх років.


Об’єднання українців у Сувалках