Пятдесятигодинний курс польської мови для початківців завершено. Дві групи викладачки Маріанни Рант склали підсумкові тести і отримали свої сертифікати про проходження курсу.
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/07/20230710_094032-819x1024.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/07/20230710_094953-819x1024.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/07/20230710_094643-819x1024.jpg)
Позаду кілька місяців цікавих занятть, уроків і завданнь. Попереду на нас чекає наступний рівень – не менш цікаві нові зустрічі і більше свідоме та упевнене спілкування по-польськи!
Навчання проводилося в рамках проекту “Вітаємо на Сувальщизні”, дофінансованого з Програми Співпраці Транскордонної Польща-Білорусь-Україна 2014-2020
Коментарі