Другий рік поспіль у святковій ході, присвяченій Дню міста Сувалк, брала активну участь українська спільнота.
Підготовка до заходу відбувалася заздалегідь – це були кілька чудових творчих днів брейншторму, пошуку та обговорень ідей, приготування реквізиту та костюмів.
В результаті, група Об’єднання Українців в Сувалках була однією з найяскравіших серед учасників Параду і однозначно запамяталася всім глядачам на святі.
Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та реалізації наших задумів, а також Ужонду міста Сувалк за запрошення.
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/100_0870-1024x768.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/100_0885-1024x768.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/100_0929-1024x768.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/100_0938-1024x768.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/100_0944-1024x768.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/100_0955-1024x768.jpg)
Коментарі