Об’єднання українців в Сувалках приєдналося до всесвітньої Акції подяки, під час якої українці виразили вдячність країнам, які стали тимчасовим домом для численних українських родин, розкиданих по світу.
Подія відбулася в день Незалежності України, 24 серпня 2023 року. Українські мешканці Сувалк, організували невеликий концерт для жителів міста. Захід пройшов в кав’ярні Стара Лазня, котра гостинно прийняла всіх бажаючих на своєму літньому майданчику.
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692942732467-1024x576.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692956148257-1024x576.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692956145193-1024x576.jpg)
Зі сцени лунали українські та польські пісні, виконані талановитими вокалістами, глядачі підспівували знайомі мелодії, а діти мали змогу потанцювати, долучившись до танцювального флешмобу, і взяти участь у конкурсі малюнків та асфальті.
Всіх охочих пригощали смаколиками, напеченими українськими господинями. Вечір пройшов в теплій дружній атмосфері.
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692956151094-1024x576.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692956171200-1024x576.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692956117469-1-1024x576.jpg)
Організатори сердечно дякують всім, хто долучився до огранізації та проведення заходу.
ФОТО Кшиштоф Масловський
Коментарі