Листопад – місяць початку нового етапу діяльності нашої організації.
Саме в листопаді ми розпочали реалізацію серії курсів компьютерної грамотності.
Перші учасники вже отримали нові знання та посилили свої уміння і навички роботи на компьютері, дізналися про особливості безпечної роботи в інтернеті.
Навчання проводиться в рамках проекту “Вітаємо на Сувальщизні”, дофінансованого з Програми Співпраці Транскордонної Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/12/20231005_110749-1024x819.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/12/20231019_124705-1-1024x819.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/12/20231019_124724-1024x819.jpg)
Коментарі