Проект реалізується за підтримки Фонду Святого Миколая у партнерстві з ІКЕА і спрямований на сприяння інтеграції, розвитку та добробуту дітей та молоді з України.
Від червня протягом трьох літніх місяців в рамках даної програми наша Організація проводить заняття та майстеркласи для маленьких мешканців нашого міста – дітей від 3 років до 16 років.
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/07/BP_4.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/07/BP_2-1024x1024.jpg)
![](https://ukraina.suwalki.eu/wp-content/uploads/2023/07/BP_3-1024x1024.jpg)
Майстеркласи з рукоділля в різних техніках, вокальні заняття з професійним викладачем і уроки танців, клуб настільних ігор, тренінги та заняття з психологом – долучитися до будь-якої з активностей може кожна дитина.
Проект ”Друзі без кордонів” – це чудова можливість провести літні канікули в колі однодумців весело і з користю.
Коментарі